VIDEO – PILOT 1 ODCINKA MOTOSTARS – POLONEZ

Kadr z pilotażowego odcinka MotoStarsTrochę to trwało, ale w końcu daliśmy radę. Jakiś czas temu, zapowiadałem, że nasza strona będzie urozmaicana o kolejne materiały video, w których będziemy pokazywali ,,cywilne,, odpowiedniki aut, znanych z filmów i seriali. Do pierwszego, pilotażowego odcinka, postanowiliśmy wykorzystać Poloneza, który jakby nie było, chyba już na zawsze będzie kojarzony z porucznikiem Sławomirem Borewiczem, z serialu 07 zgłoś się. Co prawda samochód pokazany na video jest kilka lat młodszy od swojego serialowego brata ale klimat ma ten sam – niepowtarzalny. Tak jak wspomniałem wcześniej – jest to nasze pierwsze video, więc wybaczcie nam pewne minimalne niedociągnięcia – w przyszłości powinno być jeszcze lepiej. Czekamy na Wasze pierwsze opinie i uwagi.

Link do naszego filmu znajdziecie tutaj: /index.php/video/

Kolejne filmy, umieszczane będą w zakładce VIDEO, na stronie MotoStars. Miłego oglądania!

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, to zapraszam również do polubienia fan page MotoStars na FB:

https://www.facebook.com/pages/Moto-Stars/262181577249597?ref=hl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anti-Spam Quiz: