POLSKIE DZIEWCZYNY ZNAJĄ SIĘ NA AUTACH

Suzuki Vitara (kadr z serialu ,,Dom nad rozlewiskiem")Nigdy nie byłem szowinistą, nigdy nie byłem też pantoflem. Zawsze jednak uważałem, że w kwestii moto, obie płcie są na równym poziomie. Mam mnóstwo koleżanek, które swoją wiedzą na ten temat i techniką jazdy samochodem zawstydziły by (lub skompromitowały) niejednego samca. Jakaż była moja radość, kiedy okazało się, że w swoim myśleniu nie jestem sam. Może się mylę, może zbyt pochopnie oceniam, ale oglądając polskie seriale doszedłem do wniosku, że ich twórcy (prawdopodobnie nieświadomie, jak to zwykle bywa) stworzyli nam nowy obraz kobiety za kółkiem. Obraz damy, która przy doborze samochodu kieruje się wyszukanym gustem i wybiera auta z klimatem a nie różowe ,,pikaczento”. Nie wierzycie? To zwróćcie uwagę na następujące seriale:

1) Prawo Agaty – serialowa Pani Prawnik, mimo iż ma całkiem prestiżowy i dochodowy zawód śmiga na co dzień wysłużoną Hondą Civic. Zapewne podświadomie czuje głęboką więź do tego auta i nie straszna jej nawet wizja ewentualnej usterki czerwonego cuda, w drodze na jakąś ważną rozprawę. I co na to fani JDM? Ciekawostka: jeszcze nie tak dawno i Wy mogliście stać się właścicielami tego pojazdu:

2) Majka – ta młoda dama wybrała legendę światowej motoryzacji, VW Garbusa. Auto jest radosne, urokliwe i ma klimat – tak jak główna bohaterka. Połączenie idealne? Ciekawostka: ten samochód w dalszym ciągu jest do sprzedania:

3) Dom nad rozlewiskiem – jeśli mieszkasz nad rozlewiskiem, to potrzebujesz konkretnego auta. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się jakaś ,,terenówka”. Pewnie tym tropem poszła bohaterka tego serialu, która na co dzień śmigała Suzuki Vitarą. Krótko i na temat.

A Wy Drogie Panie? Jakimi autami jeździcie?

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, to zapraszam również do polubienia fan page MotoStars na FB:

https://www.facebook.com/pages/Moto-Stars/262181577249597?ref=hl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anti-Spam Quiz: