UWAŻAJ NA CZYM JEŹDZISZ

OponaDzisiaj będzie krótko. Wiele razy zastanawiam się gdzie leży granica absurdu w odniesieniu do produkcji filmowych i radosnej weny twórczej reżyserów. Jeszcze do niedawna myślałem, że kompletnie nic mnie w tej materii nie zdziwi, nie zaskoczy, nie wywoła jakiś szczególnych emocji. Myliłem się. I to bardzo. Okazało się, że ludzka fantazja naprawdę nie zna granic i czy się to komuś podoba czy nie, takie filmy jak ten w dalszym ciągu powstają.

,,Mordercza opona” należy do takich produkcji. Tytuł którego jakość merytoryczną przemilczę, to jednak nic w porównaniu z tym o co kaman w filmie. Cytuję opis z filmwebu: ,,Posiadająca zdolności parapsychologiczne opona samochodowa obsesyjnie podąża za kobietą, pozbawiając życia każdego kto stanie jej na drodze”. Co więcej mógłbym dodać? A może Wy macie jakieś trafne podsumowanie? Moja wyobraźnia niestety aż tak oryginalna i abstrakcyjna nie jest. I chyba nawet się z tego cieszę…

P.S. Mimo wszystko obejrzałem ten film i teraz boje się wejść do garażu. W kącie leży kilka zimówek – strach pomyśleć do czego mogą być zdolne.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, to zapraszam również do polubienia fan page MotoStars na FB:

https://www.facebook.com/motostarspl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „UWAŻAJ NA CZYM JEŹDZISZ

  1. tomcores pisze:

    Ja również oglądałem film Opona. Fabuła rzeczywiście fantazyjna ale z drugiej strony… mało, który reżyser potrafi zrobić tak piękne ujęcia w bardzo ciekawych lokacjach zwykłej opony:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anti-Spam Quiz: