O portalu

Kto z nas mając te kilka lub kilkanaście lat nie marzył o tym, żeby zasiąść za sterami Pontiaca z serialu Knight Rider, przejechać się czarno-czerwonym vanem chłopaków z Drużyny A czy posłuchać komunikatu ,,07 zgłoś się,, wydobywającego się z głośnika Poloneza porucznika Borewicza? Ja osobiście tak miałem i mam do dziś dnia. Z biegiem lat zacząłem dostrzegać, że interesują mnie nie tylko te auta które pojawiają się na pierwszym planie. Praktycznie w każdym filmie lub serialu, w tle można znaleźć jakieś motoryzacyjne perełki a wiele z nich tworzy niepowtarzalny klimat i pomaga kreować image głównych bohaterów. Między innymi dlatego warto o nich popisać, co też zamierzam robić uruchamiając ten portal. Mam nadzieję, że strona będzie się systematycznie rozwijać w czym i Wy możecie mi pomóc. Wpisy mojego autorstwa postaram się aktualizować średnio co dwa dni. Tyle tytułem wstępu. Dziękuje za zainteresowanie stroną i zapraszam do jej regularnego odwiedzania.

Pozdrawiam, M jak MotoStars.

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

Tematyką serwisu jest przybliżenie użytkownikom bliższej charakterystyki samochodów, które można zobaczyć w filmach, serialach, teledyskach, reklamach i innych, podobnych produkcjach. Autor serwisu skupia się również na recenzjach i krótkich opisach wybranych utworów o których mowa powyżej.

Treści artykułów zamieszczonych na stronach portalu multicentrum-jawor.pl są autorskimi utworami administratora tego serwisu.

Zabronione jest ich kopiowanie bez wiedzy i zgody autora portalu multicentrum-jawor.pl.

Zdjęcia przy artykułach, na portalu multicentrum-jawor.pl, zamieszczane są na zasadach:

- wyrażenia zgody przez ich autorów (w ramach określonej licencji) na ich rozpowszechnianie,

- wykorzystania w formie screen-shot, kierując się postanowieniami o których mówi art. 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych: ,,Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym wyjaśnianiem, analizą krytyczną, nauczaniem lub prawami gatunku twórczości.,,

Możliwość komentowania jest wyłączona.